Categories
Ref: medium

Партнерство Ubiloan з Platinum. Platinum продовжує свою масштабну… | by Coffeeeface

Platinum продовжує свою масштабну кампанію з розширення мережі партнерів, і цього разу ми раді поділитися з вами ще однією гарною новиною. Platinum офіційно розпочав стратегічну співпрацю з Ubiloan.

Ubiloan це стартап, який пропонує фінансові рішення для людей, що володіють цифровими активами. Ми залучаємо капітал від постачальників ліквідності, автоматизованого кредитування та повернення кредитів за допомогою децентралізованих смарт-контрактів. Власники NFT-активів можуть отримати відповідні кредити, заклавши NFT і сплативши встановлену процентну ставку.

На першому етапі Ubiloan зосереджується на розгалуженій схемі розвитку GameFi, пропонуючи масові заявки на кредити на блокчейнах Ethereum і Solana власникам ігрових активів, приймаючи ряд протоколів стандартизації NFT і впроваджуючи усталені технічні рішення для підвищення ліквідності та безпеки NFT.

Ідея надання ліквідності ринковому пул-контракту для отримання пасивного доходу тісно перегукується з переконаннями команди Platinum. Ми підтримуємо концепцію, яка дозволяє позичальникам отримувати кошти з пулу через іпотечний кредит або послугу кредитної позики.

Крім того, платформа Ubiloan проста у використанні і може бути адаптована для різних ніш GameFi. Від допомоги ігровим гільдіям у підвищенні ліквідності до надання платіжних опцій для партнерів блокчейн-ігор, таких як “купи зараз — заплати пізніше”, адаптивність Ubiloan знаходиться в центрі уваги.

“Проект Platinum розглядає Ubiloan як стартап, що закладає основу для нової банківської системи та розвиває інфраструктуру для цифрових активів, яка може максимізувати потенціал володіння вашими цифровими активами, — сказав генеральний директор та співзасновник Platinum Fund Антон Дзятковський. “Саме тому ми вирішили оголосити про це партнерство в першу чергу, і немає сумнівів, що воно позитивно вплине на масове поширення рухів GameFi та NFT. “

Про Ubiloan
Ubiloan — це децентралізований, незмінний і прозорий протокол кредитування, що спеціалізується на GameFi NFT. Завдяки режиму Peer-to-Pool, власники та позичальники NFT можуть отримувати миттєві позики, як тільки вони надають свої NFT в заставу на протоколі Ubiloan.

Провайдери ліквідності, які виступають в ролі кредиторів, вносять певну криптовалюту в пул ліквідності Ubiloan, щоб заробити відсотки, а обидві сторони заохочуються токенами Ubiloan.

Website | Twitter | Discord | Telegram

Про Platinum Software Development
Platinum Software Development Company — піонер блокчейн-індустрії, який підтримує та інвестує в перспективні криптовалютні стартапи на ранніх стадіях розвитку. Команда складається з найкращих бізнес-аналітиків, розробників та маркетологів — міжнародна команда налічує понад 150 співробітників по всьому світу.

Website | Twitter | Telegram | BlogSource link

About Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *