Categories
Ref: medium

DripVerse Protokolü, Omni Overdrive ile NFT Mint’ine Yeni Bir Soluk Getirdi | by OmniNetwork_TR

DripVerse, Omni Overdrive’da başlatıldı ve NFT yeteneklerini tüm Ethereum rolluplarında genişleterek muazzam bir adım atıyor. DripVerse’nin Omni’nin birlikte çalışabilirlik özelliklerinden nasıl yararlandığını keşfedin. Ayrıca Omni Overdrive’da Mission DripVerse Protokolüne katılma konusunda adım adım kılavuz bu makalede yer alacak.

Sürekli genişleyen Ethereum ortamı yeni toplamaları memnuniyetle karşılarken, geliştiriciler için önemli bir karar verme engeli oluşturuyor. Omni Overdrive, güvenli, çok zincirli bir iletişim katmanı olarak işlev görerek bir çözüm sunar. DripVerse Protokolünün arkasındaki geliştiriciler gibi geliştiriciler artık uygulamalarını Omni Network’te başlatma özgürlüğüne sahip ve erişimlerini tüm Ethereum toplamalarına genişletiyor.

DripVerse Protokolü, öncelikle kullanıcıların gömülü işlevler ve yardımcı programlarla NFT koleksiyonları oluşturmasını sağlamaya odaklanarak web3 yeteneklerini geliştirmek için dikkatle tasarlanmıştır. DripVerse’nin Omni Overdrive’a geçişi, yeniliğe olan bağlılığını daha da güçlendirerek kullanıcılara NFT oluşturma, yönetim ve dağıtım için sorunsuz, kodsuz bir arayüz sağlıyor.

Evrensel Basım: Omni Overdrive, DripVerse kullanıcılarının herhangi bir zincirden NFT basmasına olanak tanır ve böylece NFT projeleri için adreslenebilir pazarı önemli ölçüde genişletir.

NFT Işınlanması: Omni Overdrive, NFT’lerin zincirler arasında kesintisiz hareketini sağlayarak DripVerse’in NFT’lerini birden fazla toplamadaki protokollerle birlikte çalışabilir hale getirir.

Çapraz Toplama İşlemleri: Omni Overdrive’ın mimarisi, DripVerse’in herhangi bir toplamadan işlemleri gerçekleştirebilmesini sağlar, böylece kullanıcılara sorunsuz bir ticaret deneyimi sunar.

Ortaklara Avantajları: Omni Overdrive’daki dağıtım, DripVerse ortaklarının erişim alanlarını genişletmesine, çeşitli bir kullanıcı tabanına hitap etmesine ve çeşitli toplamaların karmaşıklıkları yerine büyümeye odaklanmasına olanak tanır.

Adım-1: Bu linkten Galxe’deki OAT’ı mintleyerek başlıyoruz.

Adım-2: Faucet sitemize girin ve test tokenleri talep edin.

Adım-3: DripVerse’nin sitesine giriş yapın ve cüzdanınızı bağlayın.

Adım-4: İlk DripBot’unuzu Arbitrum üzerinden mintleyin.

Mint yazan yere tıklayın. Bu kısımda otomatik ağ değişikliği gelecektir farklı ağdaysanız. Mintledikten sonra geri gelin.

Step-5: Optimism ağındaki DripBot’u mintleyin şimdi.

Mint yazan yere tıklayın. Bu kısımda otomatik ağ değişikliği gelecektir farklı ağdaysanız. Mintledikten sonra geri gelin.

Step-6: Her ikisini de yakıp Omni üzerindeki DripBot’umuzu mintleyeceğiz son olarak.

Evet artık ilk mintlediğiniz 2 NFT’yi yaktınız ve Omni ağındaki NFT’yi mintlediniz..

Step-7: Şimdi sıra Galxe üzerinden OAT’ınızı talep etmeye geldi. Girin ve claim edin.

DripVerse’in Omni Overdrive’da launch edilmesine yönelik stratejik kararı, NFT ekosistemini demokratikleştirmeyi, bu sayede de hem kullanıcı dostu hem de çok yönlü hale getirmeyi amaçlıyor. Blockchain alanı geliştikçe bunun gibi eylemler sektörün gittiği yönü gösterir.

Hızla büyüyen Web3 dünyasında yeni olanakları keşfederken DripVerse ile Omni Overdrive Testnet’e katılarak NFT Devrimini hissedin.

Göreve katılın ve bu çığır açan NFT evriminin bir parçası olun.

DripVerse Protokolü, mint sonrasında yaşananları iyileştirmekten başlayarak sanatçılar, yeni bir soluk arayanlar ve yaratıcılar için web3 geliştirme araçlarını ve altyapısını iyileştirme misyonunu üstlenmektedir.

Platform oluşturanlar ve geliştiriciler, DripVerse SDK’yı kullanarak ürünlerini oluşturabilir, NFT ve Yardımcı Programlara güç sağlayabilir. NFT’lerinizi kolayca oluşturmak, yönetmek ve dağıtmak için kodsuz bir arayüz sağlayan DripVerse Platformunu kullanabilirsiniz.

Website | Twitter | Discord | Telegram | Blog

Omni Network, tüm rollupları bağlamak için oluşturulan Layer 1 blok zinciridir. Geliştiricler, Omni’yi kullanarak tüm toplamalarda kullanılabilen küresel uygulamaları rahat bir şekilde oluşturabilecekler. Ethereum’u yeniden güvence altına alan Omni, hem güvenlik hem de işlevsellik açısından sınıra öncülük eden yeni nesil bir blok zinciridir.

Omni aynı zamanda, Pantera Capital, Two Sigma Ventures ve Jump Crypto gibi önde gelen yatırımcıların bulunduğu bir topluluktan 18 milyon dolarlık yatırım desteği aldı.

Website | Twitter | Discord | Telegram | BlogSource link

About Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *